בחירת העורכים

יובסלקס: הסוף לבעיית העצירות שלך? [אישור GMP של משרד הבריאות]

עצירות היא אחת מהתופעות השכיחות ביותר בעידן המודרני שפוגעת בין 12% ל-81% מהאוכלוסייה בעולם (תלוי את מי שואלים) , ולמרות זאת לא נעים לדבר עליה או לדון בה, והיא מעוררת מבוכה רק מעצם השם שלה. אז הגיע הזמן לשחרר ולדבר על סוגיית העצירות שהורסת לרבים מכם את החיים וגורמת ל: "חרדת שרותים", כי כבר יש פתרון בפתח, ה-יובסלקס אן.ג'י, פורמולת הצמחים הטבעית שמסדרת את פעולת המעיים ונלחמת בעצירות שלכם.

אורח החיים המערבי בו אנחנו חיים גורם לתופעות רבות ושליליות כמו מחלות לב וכלי דם, סרטן וכן, גם עצירות. 20% מהבוגרים בארץ סובלים מעצירות ולפחות 1 מתך 6 אנשים יסבלו מעצירות כרונית! (1, 2)

וכאן נכנס לתמונה היובלקס אן.ג'י שמסייע בהקלת סימפטומים האופייניים לתופעת העצירות כגון: כאבי בטן חוזרים, קשיים בהתרוקנות, נפיחות, גזים. מדובר בתכשיר שבא לתת מענה לבעיית העצירות או לכל הפחות להקל עליה: כל כולו עשוי מפורמולת צמחים ייחודית שנועדה לסייע בהסדרת פעולת המעיים ולפתור את תופעת העצירות.

שילוב הצמחים המרכיבים את הפורמולה משפיע על הפעולה הפריסטלטית (תנועתיות המעיים) בצורה עדינה ומדויקת, מסייע לעלייה בתכולת המים והלחות בדפנות המעיים כדבר הנחוץ ביותר ליציאות תקינות, מקל על מערכת העיכול, ולבסוף מסייע ליציאות תקינות וסדירות.

היובסלקס מגיע באריזות של 60 קפסולות צמחיות, וכל מה שצריך כדי לשנות לכם את החיים ולתת מענה לבעיית העצירות שפוגעת בכם הוא 2 כמוסות ביום ותרגישו משוחררים ובריאים יותר.

מהי העצירות הזאת?

עצירות היא ההפרעה שכיחה בעולם וסובלים ממנה על פי הערכות כ-20% מהאוכלוסייה, כשרובנו סבלנו או סובלים ממנה לתקופה קצרה או לתקופות ממושכות, ובכל מקרה היא פוגעת באורח החיים ובמקרים בהם היא לא מטופלת היא עשויה אף להפוך לכרונית.

משמעות המושג עצירות (Constipation) היא תסמין במערכת העיכול שגורם לקושי בסילוק הפסולת הצואתית שהצטברה במעיים, שגורם לשינוי בהרגלי היציאות הכוללים: צואה קשה יותר, שינוי בדפוסי הצואה, מאמץ ביציאה, יציאה כואבת, תחושה של התרוקנות לא מלאה, יציאה שדורשת הפעלת מאמץ רב יותר מהרגיל, ירידה בתדירות היציאות לפחות משלוש פעמים בשבוע.

סוגי עצירות שקיימים כיום וחשוב שתכירו

גבר צעיר מחזיק את הבטן שלו מרוב כאב על רקע כהה

הרפואה מבחינה כיום בין מספר סוגים של עצירות, לכל סוג יש סיבות משלו, תופעות משלו ודרכי טיפול שונות (3).

עצירות כרונית

עצירות כרונית היא פינוי פסולת מהמעיים לעתים נדירות, או מעבר קשה של צואה שנמשך לאורך כמה שבועות או יותר. עצירות כרונית מוגדרת כמצב של פחות משלוש יציאות בשבוע, כשאדם "נורמטיבי" צריך לפנות את מעיו בין פעם אחת לפעמיים כל יום ולהרגיש תחושת התרוקנות מלאה.

עצירות כרונית עשויה להימשך שנים מבלי שהאדם ישים לב לכך, והיא תוגדר כעצירות "כרונית" כאשר היא מופיעה לפחות ב־25% מהזמן במשך שלושה חודשים. הגורמים לעצירות כרונית הן חסימות במעי הגס או בפי הטבעת, בעיות עצביות סביב המעי הגס והרקטום, בעיות בשרירי האגן המעורבים בפעולת המעיים, שינויים הורמונליים בגוף, מצבים רגשיים ונפשיים שמשפיעים על מערכת העיכול וגורמים לעצירות.

עצירות אקוטית

עצירות אקוטית היא עצירות שמופיעה לפתע וקשה להתעלם ממנה אך היא קיימת בהכרח לאורך זמן. עצירות אקוטית מאופיינת בתדירות יציאות נמוכה של עד 3 פעמים בשבוע, צואה קשה שמלווה לרב בכאב, והיא יכולה לנבוע משינוי תזונתי, סטרס, מאשפוז או פגיעה שגורמת לריתוק למיטה וחוסר תנועתיות.

עצירות תפקודית

עצירות תפקודית נובעת באופן ישיר מבעיה בתפקוד המעי הגס, ומעידה על בעיה פיזיולוגית שקיימת במערכת העיכול. הקושי ב"יציאה" נובע ממספר גורמים: החלשות שרירי האגן, סדק בפי הטבעת, צניחת טחורים, האטה בקצב פעילות במעי הגס, היצרות במעי הגס, חוסר אספקת דם למעיים. לפעמים עצירות מסוג זה יכולה להיות סימן למחלה חמורה בהרבה כמו סרטן המעי הגס שגורם להיווצרות במעי הגס.

עצירות משנית

עצירות משנית נגרמת לרב בשל שינוי בהתנהגות או במצב גופו של האדם כמו מחלה. עצירות מסוג זה נגרמת מכמה סיבות עיקריות:

תזונה לקויה – הרכב תזונה שיש בו מיעוט של סיבים, מיעוט של מים, או כל תזונה אחרת שמכילה מרכיבים שגורמים לצואה להיות יבשה ולגרום לחסימה קטנה.

פעילות גופנית מועטת – ירידה בפעילות הגופנית ותנועתיות של הגוף.

מחלות – מחלות נוירולוגיות הגורמות לבעיה בתפקוד מערכת העצבים במעי, מחלות כמו טרשת, מחלות אנדוקריניות, פרקינסון, שבץ מוחי, תסמונת המעי הרגיז או פגיעה קשה בעמוד השדרה.

תרופות – מטילת תרופות נוגדות כאב ממשפחת האופיואידים, תרופות נוגדות בחילה והקאה, תרופות נגד יתר לחץ דם, תרופות הרגעה ושינה, תרופות סותרות חומצה.

עצירות פיזיולוגית

עצירות פיזיולוגית היא עצירות שנובעת כתוצאה ממצבים פיזיולוגים משתנים ולא כתוצאה ממחלה, אלא שינוי פיזי שעובר על האדם. כמו למשל הריון, גיל מבוגר, שינוי תזונתי לכלכלה דלת סיבים, צריכה מועטת של נוזלים, דיאטה חריפה היעדר פעילות גופנית ועוד.

חשוב לציין, ככה כדי שתדעו לאבחן את עצמכם, שתדירות "יציאה" הגיונית ותקנית היא בין שתיים-שלוש יציאות ביום, אז אם אתם במצב הזה, תוכלו לחייך כל הדרך לשירותים ולהרגיש קלילים ובריאים.

הגורמים "שעוצרים" לכם את החיים

עצירות נוצרת כאשר תנועתיות המעי מתרחשת בקושי או לחלופין בתכיפות פחותה.

טווח הזמן הנורמלי בין פעולות המעי רחב למדי ומשתנה כמובן בין אדם לאדם, יש אנשים עם שלוש פעולות מעי ביום ויש כאלה בעלי פעם-פעמיים פעולות מעי בשבוע.

למידע נוסף
ארנון ממרכז הארץ מספר:

"מאז שהיתי צעיר אני סובל מאי סדירות ביציאות שמתבטאות בעצירות קשה. משך השנים השקעתי זמן רב וכסף רב כדי לנסות ולמצוא תרופה או תכשיר צמחי שיעזור לי. עד שמצאתי את היובסלקס ששינה את חיי, המטאפורה דרכה אני יכול לתאר את התכשיר הזה זה כמו להסתכל על הנוף מבעד לחלון עם שמשה מלוכלכת ואז ביום בהיר אחד מנקים את השמשה ואתה רואה נוף אחר לגמרי, קיבלתי את מערכת העיכול שלי, מחדש"

אבל, חשוב לשים לב לסימנים ולדעת כי שלושה ימים ומעלה ללא פעולות מעי זהו משך זמן ארוך יחסית, ולאחר שלושה ימים שכאלה, הצואה נעשית קשה יותר והקושי במעבר החוצה גובר ועשוי להיות תחילתה של עצירות.

בעצירות עצמה נוצר תהליך מואץ של ספיגת מים במעי הגס, או בעיה בהתכווצות השרירים במעי, שגורמים לצואה להיות יבשה וקשה, כך שמעברה במעי הגס מואט.

ישנן כיום מספר סיבות מרכזיות לעצירות ולסוגים השונים של העצירויות, סיבות שכדאי להכיר כדי לדעת איך לנטרל או לכל הפחות להקטין אותם:

תזונה לקויה

הגורם השכיח ביותר לעצירות הוא הרגלי אכילה לא נכונים, היעדר אכילה מספקת של סיבים בתזונה, היעדר שתיית מים מספקת, אכילת חלב או גבינה בכמות גדולה. משטר תזונה עתיר-בשומן מן החי (בשר, מוצרי חלב, ביצים) סוכר לבן (קינוחים וממתקים), מזון דל סיבים.

מחקרים מראים כי משטר תזונה עתיר-סיבים (ירקות, פירות, דגנים מלאים) תורם ליציאות בעלות נפח גדול יותר, מעלה את תכיפות פעולת המעיים, ובכך מסייע בהפחתת מקרי העצירות. בנוסף, עצירות אף עשויה להיווצר בשל דיאטה דלה, התייבשות, תרופות מסוימות (דוגמת נוגדות דיכאון ונרקוטיקה), סטרס או לחץ של פעילויות אחרות הכופות התעלמות מהצורך לריקון המעי.

מגוון מצבים רפואיים

מגוון מצבים רפואיים ומחלות עשויים לגרום או להחמיר עצירות. מדובר במחלות מערכתיות כמו: סקלרודרמה או זאבת (לופוס), מחלות שרירים או מחלות נוירולוגיות כגון טרשת נפוצה, מחלת פרקינסון ושבץ, גידול הלוחץ על המעיים ועוד.

תסמונת המעי הרגיש (IBS) למשל, מהווה את אחד הגורמים השכיחים ביותר לעצירות, ואחד מהמצבים הרפואיים השכיחים ביותר שעלולים לגרום לעצירות הוא בעיות אנדוקריניות דוגמת תפקוד ירוד של בלוטת התריס, סוכרת, ממאירות קולורקטלית (מעי גס-חלחולת) כמצב רפואי נוסף שעלול לגרום לעצירות. גורם נוסף לעצירות הוא איבוד מלחים דרך הכליות, בהקאה או בשלשול.

מצב מנטלי

מעבר להפרעות בפעילות המעי ולסיבות פיזיולוגיות למצב הנפשי שלנו יש השלכות רבות על העצירות- מצבים של סטרס, שינוי סגנון חיים, שחיקה בעבודה, מתח בבית, אלו ועוד משפיעים על מצב הרוח שלנו ועשויים לגרום לעצירות.

סטרס מתמשך מכניס את הגוף למצב כוננות וגורם לגוף לפעול במצב חירום, קצב הנשימה עולה, כמות הזיעה מוגברת, הדופק עולה ופעילות מערכת העיכול פוחתת כיוון שאינה חיונית לתהליך. המצב האופטימלי לתפקוד מערכת העיכול הוא רגיעה, ולכן אנשים שמתמודדים עם סטרס כרוני נוטים לסבול, בין השאר, מעצירות.

תרופות

יש מגוון תרופות שעשויות לגרום או אף להחריף את העצירות, תרופות נוגדות חומציות המכילות סידן או אלומיניום, ותרופות אחרות במיוחד משככי כאבים חזקים דוגמת נרקוטיקה, נוגדות דיכאון וכמוסות ברזל, תסמונת המעי הרגיז (IBS), הריון.

התנהגות והתנהלות

הרגלי יציאה שגויים והתעלמות מהדחף הטבעי לרוקן את המעיים עלולים לגרום לעצירות. יש אנשים שמתאפקים כדי להימנע משימוש בשירותים ציבוריים מסיבות רבות ומשונות, ואחרים מתאפקים פשוט משום שהם עסוקים מדי.

לאחר זמן מה של התנהלות כזו עלול האדם להפסיק לחוש את הצורך ל"יציאה" דבר הגורם לעצירות מתקדמת. גורם נוסף הוא נסיעות, בהחלט, יש אנשים שבמקרים של נסיעה למקום רחוק יתאפקו ויפתחו עצירות.

איך תאבחנו האם אתם בכלל סובלים מעצירות?

כאשר מתקיימים אצלכם שניים או יותר משש התופעות הבאות לתקופה של לפחות שלושה חודשים, אז ככל הנראה אתם סובלים מעצירות (4):

 • פחות משלוש יציאות בשבוע.
 • לפחות ברבע מהיציאות יש צורך להפעיל מאמץ.
 • לפחות ברבע מהיציאות הצואה היא קשה או גושית.
 • לפחות ברבע מהיציאות יש תחושה של התרוקנות לא מלאה.
 • קיימת תחושה של חסימה או של סתימה.
 • יש צורך בעזרהידנית להשגת התרוקנות.

איזה טיפול צריך לעשות כדי למנוע את העצירות הבאה?

רופא עם משקפיים בודק מטופלת שיושבת על מיטה

ברור לגמרי שלדבר על עצירות זה עניין לא נעים, מביך, נושא שרבים מעדיפים לא לדון בו ולסבול בשקט. זה בוודאי לא נושא השיחה הראשון שבו תפתחו בדייט ראשוני או כשאתם באודישן על במה, אבל מה לעשות שיש נפיחות בבטן, כאבים בזמן יציאה ואתם מנופחים וסובלים בשקט? אז הנה רשימה של דרכים בה תוכלו להילחם בעצירות הבאה, כי תזכרו תמיד שעצירות היא דבר הפיך שניתן לפתור ע"י שינוי באורח חיים, תזונה וגם לבחור את הפורמולה שנכונה לעצירות שלכם.

חשבון נפש לנפש

אז אם אתם מתמודדים עם עצירות, נסו רגע להביט פנימה, לבדוק עד כמה מתח ושליטה הם חלק משגרת יומכם, עד כמה אתם מקפידים לבטא כלפי חוץ את הרגשות שלכם. ההתבוננות הפנימית הזו יכולה לשקף לכם את הקשר בין הדברים, בין מצב נפשי, סטרס ודיכאון לעצירות. דיכאון יכול ליצור עצירות או להחמיר עצירות קיימת ולכן מומלץ לעשות הרגעה באמצעות מגוון שיטות, כמו יוגה, מדיטציה או כל דרך אחרת שטובה עבורכם, שתרגיע אתכם ושתעזור להחזיר את המצב לקדמותו. אפשרות נוספת זה לעשות מסאז'ים מרגיעים לשרירי הבטן יכול גם להניע מחדש את פעילות מערכת העיכול.

שינוי תזונתי

הרגלי התזונה שלכם הם א' ב' במאבק בעצירות הזו. כש: "משולש הקסם" למניעת עצירות הוא השילוש הזה של: סיבים תזונתיים+ריבוי שתיית מים+פעילות גופנית. אם תקיימו את שלושתם תגדילו משמעותית את הסיכוי שלכם להיפטר מהעצירות; סיבים תזונתיים הם המפתח למעבר קל יותר של הצואה במערכת העיכול, כשהצריכה המומלצת שלהם היא בין 25-35 גרם של סיבים תזונתיים. דוגמא למאכלים שמכילים סיבים תזונתיים: פירות וירקות לא מקולפים, קטניות כמו למשל עדשים, אפונה, חומוס, פול, שעועית לסוגיה. שזיפים מיובשים שמעבר היותם "תרופת סבתא" של העצירויות הם אכן מסייעים בכך בפועל. מאכלים נוספים שהם גם טעימים וגם יפחיתו את העצירות הם: אורז מלא, אגוזים, פופ-קורן, קיווי, מזונות פרוביוטיים.

מים: שתיית מים בכמות מספקת חיונית לגוף לפעולות רבות ומחסור במים הוא אחד מהגורמים לעצירות. המים מסייעים לריכוך הצואה להגדלת נפח הצואה ולמעבר תקין שלה בתוך מערכת העיכול.

פעילות גופנית

פעילות גופנית לא תמנע את העצירות אך אם תתמידו להיות פעילים היא בהחלט יכולה להשפיע על העצירות. בזמן מאמץ גופני הפעילות של המערכת העצבית הפרא-סימפתטית (מערכת העצבים האחראית על הרגעה ושימור הגוף) גוברת ופיזור זרימת הדם בגוף מופנה ממערכת העיכול לטובת שאר השרירים והאברים. שינויים אלו משפיעים בין היתר על תנועתיות צינור העיכול, על תהליך הספיגה במעי ומפחיתים את העצירות.

תרופות קונבנציונליות

קיימות בשוק תרופות ותרופות סבתא רבות שמיועדות לעצור את העצירות או להפחית אותה, קיימים גם חומרים משלשלים רבים אבל, וזה אבל גדול יש להזהר מצריכת יתר של תרופות אלו כי הן עלולות להזיק למעי ולמערכת העיכול שלכם. קיימות גם לא מעט 'תרופות סבתא' ותרופות טבעיות רבות שלא נבדקו באופן מבוקר שמכילות חומרים שעשויים לגרות את המעי ואף להזיק לו.

יובסלקס אן.ג'י

תכשיר שעשוי כולו מפורמולה של צמחים טבעיים שתפקידה לסייע את פעילות המעיים, להקל ואף להפחית את העצירות וכן, גם לסייע במניעת נפיחות בבטן. היובסלקס מורכב ממגוון צמחים שמוכוונים לתת מענה לעצירות כמו למשל: צמח האלואה פרוקס ידוע כצמח שממריץ הפרשות מיצי מרה, מגביר את פעילות המעיים ומסייע בניקוי מערכת העיכול, חומצה ציטרית, חומצה ציטרית שמשפרת את ספיגת הסידן כמינרל חשוב בהליך העיכול, כמוסה צמחית (שחרור מושהה) שמקלה על מערכת העיכול, ומגנזיום ציטראט שמסייע במניעה של היווצרות גושים.

יובסלקס, לשחרור הגוף והנפש

היובסלקס יהפוך את החיים שלכם לקלים ונעימים יותר, תשכחו מכאבים, נפיחויות ואי נעימות בפני אחרים ותפתרו את העצירות הזו שלכם.

לא נעים לדבר על זה, לא נעים להודות בזה, אבל בהחלט נעים להפטר מזה, ואם כבר אתם סובלים מעצירות זה הזמן לנסות תכשיר צמחי שישדרג אתכם ואת מערכת העיכול שלכם ויגרום לכם ליציאות סדירות נטולות כאב. אז כמו אלפי לקוחות מרוצים, תנסו את מה שישחרר לכם את החיים והעצירות, יובלקס אן. ג'י שיעניק לכם שקט נפשי, גופני ומערכת העיכול שלכם תודה לכם.

9 ציון סופי
שורה תחתונה

לקוחות רבים ומרוצים מרחבי הארץ משבחים את היובסלקס.אן ג'י. רובם ככולם סובלים מעצירות משך שנים רבות, הם כבר ניסו תרופות רבות, טיפולים רבים שגזלו מהם זמן יקר, כסף רב ומנעו מהם חיי נוחות ובריאות. כשהם החלו להשתמש בתכשיר הם מעידים כי חייהם השתנו כאחת, העצירות פחתה ואף נעצרה, הנפיחות ירדה והכאבים נעלמו כלא היו. רובם נוטלים את הקפסולות הטבעיות כבר חודשים רבים, ללא תרופות קונבנציונליות, ללא תרופות סבתא, ללא כל התמכרות למוצר ונהנים מחיים בריאים ונטולי עצירות. על חיסרון אחד כולם מלינים: כמה חבל שהם לא גילו את היובסלקס כמה שנים קודם, כי ככה הם היו יכולים לחסוך מעצמם הרבה מאוד סבל מיותר.

אפקטיביות
10
רכיבים
10
מחיר
8
נוחות שימוש
8
יתרונות
 • טבעי 100%
 • מיועד לסובלים מעצירות אקוטית וכרונית
 • לא גורם להתייבשות בגלל איבוד נוזלים ומינרלים מהגוף
 • לא ממכר
 • אינו מכיל סוכר או צבעי מאכל
 • כשר פרווה בהשגחת הבד"צ
חסרונות
 • המלאי נגמר מהר ולפעמים צריך לחכות שהוא יחזור
 • מגיע בכמוסות ולא מתאים למי שיש להם קושי בבליעה
יובסלקס: הסוף לבעיית העצירות שלך? [אישור GMP של משרד הבריאות]
יובסלקס: הסוף לבעיית העצירות שלך? [אישור GMP של משרד הבריאות]
ד"ר מארק ליטווק
ד"ר מארק ליטווק

ד"ר מארק ליטווק הוא רופא בכיר בישראל, עם למעלה מ-35 שנות ניסיון ברפואה קונבנציונלית ואלטרנטיבית. ומכהן בתור נשיא איגוד הרופאים המטפלים בשיטת פרופסור רביצ'י. בין היתר, ד"ר ליטווק הוא בעל ידע עשיר והבנה מעמיקה בתחום תוספי התזונה, והוא עומד מאחורי המצאה ופיתוח של מכשירים טיפוליים רבים.

דברו איתנו בתגובות

השאירו תגובה

ויטה פלוס
Logo