בחירת העורכים

QMS: הסוף לכאבי המחזור שלך? [100% טבעי]

מי מכן לא מכירה את התופעה הקשה הזו של כאבי מחזור, את הפעם הזו בחודש שהעולם נעצר מכאב, הבטן נפוחה לקראת הווסת ואת מרגישה חוסר איזון מוחלט בהורמונים שלך ובנשמה? QMS באה לפתור את הסיוט הפרטי החודשי שלך: 2 קפסולות ביום בזמן המחזור, ותקבלי את החיים שלך בחזרה. כי אם כבר המחזור הוא חלק מחיינו, אז למה שלא נעבור אותו בכיף?

תכשיר ה-QMS הוא תכשיר צמחי העשוי מחומרים טבעיים בלבד שתפקידו לסייע בכאבי המחזור והפחתת תסמונת קדם וסתית, או בשמה המוכר – מחזור.

כולנו הרי מכירים את התקופה הזו, הפעם בחודש הזה, שהביציות שלנו משתחררות לקראת קבלתו הנכבדת של המחזור, אבל האם עצרנו אי פעם לרגע וחשבנו על המהפכה שמתחוללת אצלנו בגוף בתקופה הזו? בזמן הזה שלאחר שחרור הביציות ועד לקבלת המחזור החודשי נוצר למעשה שינוי ברמות ההורמונים שלנו – פרוגסטרון והאסטרוגן, וביחס שביניהם.

שינויים אלה גורמים גם לשינוי באיזון החומרים שנמצאים בקליפת המוח, הנקראים נוירוטרנסמיטרים (מוליכי עצב), האחראים על מצב הרוח, פרוסטגלנדין הנו אחד מהנוירוטרנסמיטרים האחראים על היווצרות מצב דלקתי ותחושת הכאב בגופנו.

תכשיר ה-QMS מסייע בהפחתת רמות הפרוסטגלנדין שעולות בתקופה זו, ובכך הוא מסייע בהפחתת רמות הדלקת ומביא להקלה מיידית בתחושת הכאב.

ויש כאן עד בונוס עצום שחובה לציין: בעקבות הפחתת הדלקתיות, ה-QMS מסייע להפחתת רמות דימום גבוהות במהלך המחזור עצמו.

מי אתה "מחזור"?

כולנו כאילו כבר יודעים הכול על המחזור מהסיבה הפשוטה הזו שהוא מלווה אותנו מביה"ס היסודי ועד לשנות ה-40 שלנו, פלוס-מינוס. אבל אם נפשפש עמוק במוחנו הקודח נגלה שאין לנו שמץ של מושג מי זה המחזור הזה שמלווה אותנו כמו בן זוג נאמן, ומה בעצם מתחולל בגוף שלנו אחת לחודש.

הדימום הויסתי שלנו, המחזור, הוא חלק מתהליך טבעי שמתרחש בגופן של נשים מדי חודש בגיל הפוריות. בשלב הראשון של תהליך הווסת, רירית הרחם משגשגת ומכינה את עצמה לקליטתו של העובר. במידה וחלפו שבועיים ממועד הביוץ (תהליך יציאת ביצית בשלה מהשחלה), ולא מתרחשת הפריה, רקמת הרחם מתנקה, משילה מעליה את הרירית המעובה ומכינה את עצמה למחזור פוריות נוסף ולהתעבות מחודשת הידועה בשמה, וזהו למעשה הדימום הויסתי.

למה המחזור כל כך כואב לנו?

בחורה צעירה מחזיקה את הבטן בגלל כאבי המחזור שהיא סובלת מהם

בשלב האחרון של המחזור החודשי, הגוף הנשי מגביר הפרשה של חומרים בשם פרוסטגלנדינים (חומרים דמויי הורמונים) שמטרתם לעודד את כיווץ שרירי הרחם כדי לאפשר את יציאת הדם החוצה מהנרתיק. ההתכווצויות האלה של אותם כלי דם זעירים יוצרות תהליך דלקתי, פוגעות באספקת הדם לרחם וזה מה שגורם למעשה לכאב הפיזי שנשים חוות.

במילים אחרות, ברירית הרחם עצמה משתחררים פרוסטגלנדינים שגורמים להתכווצויות ברחם, במעי ובבטן, ושחרור הפרוסטגלנדינים בצירוף אספקת דם מוגברת למקום גורמים לדלקת מקומית ולכאב.

הכאב שעשוי להופיע לפני, בזמן וגם אחרי הווסת. עוצמת הכאב וחומרתו משתנה מאישה לאישה, יש נשים שיחושו כאב בלתי נסבל וקיצוני שמפר את סדר היום, יש נשים שיחושו כאב קל, ויש את בנות המזל שצולחות את המחזור ללא כאב.

יש נשים שרמת הכאב שלהן פוחתת משמעותית לאחר הלידה הראשונה, ויש נשים שחוות כאב בלתי נסבל דווקא בשנות נעוריהן וצעירותם – רמת הכאב היא אינדיבידואלית לכל אישה.

נעים להכיר: "תסמונת קדם וסתית"

אישה מכורבלת על המיטה ומכסה את הפנים כשלידה לוח שנה

אז אחרי שהבנו קצת מיהו המחזור שלנו, כדאי לשים את הזרקור על התסמונת הקדם וסתית, תסמונת שבכל חודש מחדש הורסת ומשבשת לנו את החיים: 85% מהנשים בגיל הפוריות בעולם סובלות ממנה,40%  מתוכן סובלות מהפרעות קשות, 5% -10% סובלות מתופעות קשות במיוחד ולא מצליחות לתפקד בחיי היום יום שלהן בזמן המחזור, ומעבר לכאב הן יחוו דיכאון, עצבות, ייאוש ועייפות קיצונית.

עבור חלק מאותן נשים מדובר בימי סבל שלעתים אף מונעים מהן מלתפקד: יש מי שמקבלות ימי מחלה ויש כאלה שמסרבות להראות בציבור. ומעבר לכאב, אם את עצבנית, חסרת שקט, ועם נטייה ברורה לריב להתווכח או לבכות לקראת קבלת המחזור אז את "קדם וסתית".

אז מי את תסמונת הקדם וסתית?

תסמונת קדם וסתית אינה פיקציה, היא קיימת במציאות והיא ממש כמו "הימים הנוראים" שלפני המחזור, ימים שמוכרים לשמצה לנשים רבות. התסמונת היא למעשה אסופה של שינויים נפשיים וגופניים לפני הווסת שמשתנים מאישה לאישה וממחזור למחזור. עוצמת השינויים הנ"ל יכולה להיות קלה, לא מורגשת וגם כזו שתפגע באופן משמעותי באיכות החיים של אותה אישה.

סימנים לתסמונת קדם וסתית PMS

לתסמונת הקדם וסתית (PMS) יש יותר מ-150 תסמינים גופניים, רגשיים והתנהגותיים שמשתנים מאישה לאישה, והיא מופיעה בין שבוע לשבועיים לפני המחזור ונמשכת עד ליום השני של הדימום. (1)

סימני ההיכר ברורים מאוד וכדאי שנכיר ונזהה אותם לפני שהתסמונת הקדם וסתית תפגע באורח החיים שלנו ותחריב אותם בתקופת המחזור, כשהסימנים הנפוצים הם: עליה במשקל, נפיחות בבטן, וגם:

 • רגישות בחזה: כאבים ורגישות יתר בשדיים. עלייה ברמת הפרולקטין (הורמון ההנקה) גורמת לגודש בשדיים ולתחושה של כבדות, במקביל נוצר שינוי באיזון ההורמונים שאחראים למאזן הנוזלים בגוף ויוצרים תחושת מלאות.
 • כאבי בטן, התכווצויות ברחם באגן, כאבי גב ופרקים: התופעות האלו נובעות משחרור מוגבר של פרוסטגלנדינים (חומרים דמויי הורמונים) ברירית הרחם מה שגורם לרחם להתכווץ ויוצר מעין דלקת מקומית שגורמת לכאב.
 • אקנה: הופעת פצעונים בפנים היא תופעה ידועה לפני המחזור החודשי והיא נגרמת בגלל עלייה בהורמונים האנדרוגנים (זכריים) שאחראים להפרשה מבלוטות החלב, הפרשה שגורמת לבלוטות לגדול ולהיסתם.
 • רעב, עלייה במשקל, בולמוסי אכילה: תופעות אלו נובעות מעלייה ברמות האסטרוגן שמגבירה את התהליך המטבולי בגוף ואת התיאבון. במקביל לתופעה זהו חלה תופעה הפוכה של ירידה ברמות הסרוטונין שאחראי בין היתר על יצירת תחושת השובע.
 • עייפות, מצבי רוח משתנים, ירידה במצב הרוח, חולשה, חוסר ריכוז, הפרעות שינה: תופעות אלו נגרמות בגלל עליה בהורמוני הסטרס בתקופה הקדם וסתית, עלייה שגורמת להפרעות שינה, מחסור בשינה חוסר אנרגיה עייפות ודיכאון.
 • ג'ננה כללית: תקופה בה את מרגישה מעט "קוקו" עם נטייה לריב להתווכח להיות עצבנית וחסרת שקט. אחת הסברות היא שתופעות אלו נגרמות בשל אגירת נוזלים, סביב המוח נאגרים נוזלים שמשפיעים על מצב הרוח ומערכת העצבים וגם קיימת עליה בהורמוני הסטרס. חלק מהנשים שבזמן הקדם וסתי סובלות מרמות נמוכות של דופמין-מוליך עצבי שמסייע בהפחתת תחושות הלחץ.

סיבות נוספות להתפתחות התסמונת הווסתית קשורות ישירות לאורח החיים של האישה, ולכן הן אינדיבידואליות לכל אחת. נשים שמנהלות אורח חיים בריא יותר הכולל תזונה מאוזנת, שינה רציפה, ופעילות גופנית סבירה נוטות לסבול פחות מתסמונת זו.

לעומתן, נשים שלא מקפידות על אורח חיים בריא וחיות חיים מלאי מתח נפשי, חרדה, עישון , חוסר פעילות גופנית, מכורות לאדרנלין ועבודה, ומי שנוטלת תרופות רבות שמשבשות את תהליכי הגוף הטבעיים, יסבלו לרוב מהתסמונת הזאת. צריך לזכור שלאורח חיינו יש השפעה ישירה על המערכת הגניקולוגית ועל המצב הבריאותי שלנו.

6 דרכים להעביר את הכאב

אישה יושבת על ספה ונשענת אחורה בהנאה

יש כמה דרכים בהן תוכלו להעביר או לכל הפחות להפחית את כאבי המחזור שלכם לפני ובזמן המחזור. חלקן קשורות לאורח חיים כמו תזונה ופעילות גופנית, חלקן להרפיית הגוף באמצעים שונים, יש את הטיפולים הקונבנציונליים ויש את הטיפול האידיאלי, הטבעי שיוצר סינרגיה עם הגוף ופותר את כאבי המחזור.

 1. QMS: נטילתו של התכשיר הטבעי הזה שמסייע עם כאבי מחזור ותסמונת קדם וסתית, פעמיים ביום, בתקופת המחזור תפחית משמעותית את הכאב ואולי אפילו תעלים אותו לחלוטין במקרים מסוימים. התכשיר המדהים הזה לא רק יפחית את הכאב אלא גם יסייע להעביר את העייפות, כאבי הראש, הבחילות ויאפשר חיי שגרה נעימים וטובים גם בזמן ימי המחזור.
 2. פעילות גופנית: זה לא הדבר הכי כיף בעולם להתעמל כשאת במחזור ועדיין יש לזכור שהוא עשוי לתרום ולשפר את מצבנו הבריאותי. הפעילות הגופנית משפרת את זרימת הדם ובכך היא ממזערת את עוצמת כיווץ כלי הדם ברחם בימי הדימום. בנוסף, ניתן גם לבצע טכניקות שונות של הרפיה כמו יוגה, מדיטציה, רייקי וכל מה שעוזר בהרפיית השרירים שאינם בשליטתנו, אותם שרירים שמופעלים ע"י מערכת העצבים.
 3. חימום הבטן התחתונה: כרית חימום, ויש כאלה מעוצבות וחביבות, עשויה לעזור. החום עצמו גורם להתרחבותם של כלי הדם המכווצים ומאפשר זרימה חלקה ואחידה של הדם אל מחוץ לרחם. בנוסף, מומלץ בהחלט לעסות בעדינות את אזור הבטן התחתונה, פעולה זו מעודדת את תנועתו הטבעית של הדם ומקלה על הכאב.
 4. תזונה בריאה: כדי להקל על הכאב בזמן המחזור רצוי לאכול דגנים מלאים, אגוזים, זרעים, דגים עשירים באומגה 3, פירות ירקות עשירים במינרלים וויטמינים, ארוחות המבוססות על מזונות מלאים ועתירי סיבים תזונתיים שיסייעו לאיזון רמת הסוכר בדם ולהפחתת העומס המטבולי המוטל על הכבד. מה לא כדאי לאכול בזמן המחזור – שומנים רווים ושומני טראנס, הפחתה בצריכה של קפה, שוקולד, תה כמוצרים שמבריחים ויטמין B מהגוף. (2)
 5. טיפול קונבנציונאלי: נשים רבות שסובלות מכאבי מחזור ותסמונת קדם וסתית בוחרות להשתמש במשככי כאבים וכימיקלים שונים להקלה על הכאב, כשהטיפול התרופתי הנפוץ ביותר לתסמונת הקדם וסתית הוא נוגדי דלקת שאינם סטרואידים.
 6. נשים שסובלות משינויים קיצוניים במצבי הרוח מטופלות לפעמים בנוגדי דיכאון וחרדה. טיפולים אלו עוזרים בחלק מהמקרים אך הם אינם פותרים את הבעיה מהשורש שלה. בנוסף, חלק מהתרופות בעלות תופעות לוואי לא נעימות, מזיקות לגוף ואף עשויות להיות ממכרות. לכן, נשים רבות לא מוצאות מזור בטיפולים הקונבנציונליים המוכרים שפותרים את הכאב נקודתית ולזמן מוגבל, והן רוצות להימנע מהכנסת כימיקלים מיותרים לגוף.

החיסרון העיקרי שקיים בתכשיר היא האפשרות כי הוא לא יבטל לגמרי את כאבי המחזור אלא רק יפחית אותם, כאשר רמת ההקלה שתרגישו ממנו משתנה כמובן מאישה לאישה. יודגש כי המשתמשות בתכשיר העידו שגם במקרים בהם ה-QMS לא העביר לחלוטין את הכאב, הוא בהחלט הקל עליו בצורה משמעותית ושדרג את החיים של מי שנטלה אותו.

QMS יהפוך את המחזור לחבר הכי טוב שלך

חברות הכי טובות מתחבקות על רקע של ים

תכשיר ה-QMS הוא תכשיר צמחי שמסייע בהפחתת תופעות המאפיינות את המחזור, הוא זה שהופך את ימי המחזור מסיוט אחד ארוך ומתמשך לימים שגרתיים ונעימים כשהכל מתחיל מההרכב שלו – הוא עשוי מפורמולה מנצחת שמורכבת ממגוון רכיבים טבעיים ומסייעת בהצלחה בקשת רחבה של בעיות המחזור שקיימות אצל נשים:

 • אלון לבן (Quercus Alba): רכיב טבעי בעל תכונות אנטי דלקתיות מעולות, מה שנחוץ במיוחד בהקלה על כאבי מחזור.
 • ערער (Junipers Communis): מסייע בבעיות עיכול שונות, בנפיחות ותורם לתחושה כללית של רגיעה.
 • רגלית הגינה (Portulacca Oleracea): עשירה באומגה 3 ומסייעת במניעת תהליכים דלקתיים, בנוסף היא עשירה בויטמין A ומסייעת בהסדרה של תהליכי עיכול ובאיזון מינרלי בגוף.

הפורמולה ממנה מורכב QMS מתמודדת בגבורה עם כאבי ווסת קשים ומטפלת בכל סוגי הסימפטומים שמתלווים לפני ובעת קבלת המחזור החודשי: כאבים, מצבי רוח משתנים, נפיחות, עייפות וחולשה, סחרחורות, ועצבנות.

למה QMS חשוב גם לגברים שבחבורה

כולנו יודעות שכשאנחנו במחזור גם הם במחזור: כל גבר מכיר את הסיטואציה בה הוא נכנס הביתה ורואה מולו ייצור אחר שהוא לא אשתו, רואה אישה עצבנית, פעם בוכה פעם מתלוננת, מצבי רוח משתנים, וכשהוא מחבק אותה היא נרתעת לאחור ואומרת שהכל אצלה כרגע רגיש מדי.

וכן, כל מה שהוא רוצה באותו רגע זה את בת הזוג שלו בחזרה, וכמה שיותר מהר. חלק גדול מהגברים חושבים שזה נורא להיות לצד אישה שסובלת מתסמונת קדם וסתית נפשית וגופנית, מכאבי המחזור והשינויים ההורמונליים האלה שמציפים אותה, והם היו רוצים איזה קסם שיקל עליה ולמעשה גם עליהם.

נשים עוברות כ-450 מחזורים חודשיים במהלך חייהן, מחזורים שמשפיעים על הרומנטיקה והזוגיות, וכל גבר בר דעת יידע לזהות מתי בת זוגתו נמצאת במחזור או לפיו.

אז שלא תחשבו לרגע שתכשיר ה-QMS מיועד רק לנשים שבחבורה: התכשיר מיועד לשני בני הזוג כי ברגע שאת תרגישי טוב יותר ונטולת כאב ככה הזוגיות שלכם תוכל להיות טובה יותר, בלי מצבי רוח משתנים וקיצוניים וחשוב לא פחות – גם בלי כאב.

המלצות על ה-QMS

בחורה צעירה מחייכת ועושה סימן של הכל מעולה על רקע כחול

תכשיר ה-QMS סייע לאלפי נשים הסובלות מדימומים וכאבי מחזור והוא מהווה הקלה טבעית ונוחה לימי המחזור, המשתמשות בו מרוצות מאוד ומודות שהשימוש בו שינה את חייהן והפך את ימי המחזור לנסבלים ובעיקר לנטולי כאב.

הוא מומלץ לשימוש והוא מאושר על ידי מיטב התקנים: ISO המכון לבקרה ואיכות, תקן GMP של משרד הבריאות והוא תכשיר שאמון על הקלה בכאבי המחזור.

"אני סובלת שנים רבות מכאבי מחזור, מאז שאני בת 16 היו לי כאבים עזים בזמן המחזור, אשר היו מלווים גם בחום, בחילות, הקאות ובעיות שינה. ניסיתי לקחת משככי כאבים אשר במילא לא עזרו הרבה ולכן נאלצתי לקחת כמויות יותר גדולות. בפעם האחרונה שחזרתי לתזונאי שלי, הוא המליץ לי על המוצר הזה QMS ולאחר שהתייעצתי עם חברה שהבהירה לי שמדובר במוצר צמחי החלטתי להשתמש בו, וזה היה פשוט קסם. בזכות המוצר הזה הפסקתי להרגיש כאבים בזמן המחזור ולפניו וגם העייפות שלרב הרגשתי לקראת המחזור נעלמה. אני חייבת להודות שאני לא מאמינה אם יש מוצר אחר שיכול לעזור בצורה מדהימה שכזאת. אני מקווה שכל אחת שסובלת מכאבים, תנסה להפסיק את המשככים הכימיים ולפתור את הבעיה החודשית בצורה קלה ופשוטה. הייתי בשוק ואני ממליצה לכל הנשים לנסות אותו"

שרית ממרכז הארץ

גם עבור נילי השימוש ב-QMS שינה את ימי המחזור שלה לחלוטין:

"לתכשיר ה-QMS הגעתי ממש במקרה. בתחילה לקחתי אותו כסוג של משכך כאבים בעקבות המלצה של חברה אבל אז ראיתי שהוא גם עוזר לכאבים בזמן מחזור, מקל על התחושה הכללית ולכן המשכתי להשתמש בתכשיר גם בשביל להעביר את כאבי הראש והדקירות שאני חווה במחזור, מומלץ בחום"

נילי מהצפון
9.3 ציון סופי
שורה תחתונה

ה-QMS מספק מענה בריא ויעיל לתופעת הכאב הקדם וסתי וגם לימי המחזור עצמם. התכשיר יודע להתמודד היטב מול כל סוגי הכאב, העייפות והשפעות אחרות המקשות על ימי המחזור והוא זה שיעניק לך ימי מחזור נעימים שקטים ורגועים. נגמרו ימי הכאב, עצבים, חוסר תפקוד וסבל - 2 קפסולות ביום ותרגישי "כמו חדשה".

אפקטיביות
10
רכיבים
10
מחיר
9
נוחות שימוש
8
יתרונות
 • הרבה חוות דעת מעולות
 • מבוסס על רכיבים טבעיים
 • ללא חומרים משמרים
 • ללא גלוטן, סויה או לקטוז
 • כשר פרווה בהשגחת הבד"צ
 • מאושר בתקן GMP של משרד הבריאות
חסרונות
 • לא מעביר את כאבי המחזור לנצח אלא רק מקל עליהם
 • מגיע בכמוסות - לא מתאים למי שיש לה קשיי בליעה
QMS: הסוף לכאבי המחזור שלך? [100% טבעי]
QMS: הסוף לכאבי המחזור שלך? [100% טבעי]
נטע אדלשטיין
נטע אדלשטיין

נטע אדלשטיין היא דמות פיקטיבית של מומחית לתזונה ואורך חיים בריא. נטע אוהבת לעזור לאנשים בכל מה שקשור לתזונה טבעית ומזינה, לנסות מתכונים חדשים, לחקור את תחום הבריאות הטבעית, ולשתף את הידע הרב שיש לה.

דברו איתנו בתגובות

השאירו תגובה

ויטה פלוס
Logo