הכי משתלם

אבקת חלבון דיימטייז עלית: סקירה מקיפה על Dymatize Elite

אבקת חלבון דיימטייז עלית משנה את כללי המשחק בכל הנוגע למוצרי חלבון מי גבינה טבעיים. החלבון המבודד הזה מכיל אך ורק רכיבים טבעיים עם מעט תוספות לטובת הצרכן: הוא קל לעיכול, מכיל יחס אופטימלי של כמות חלבון ביחס לגודל כל מנה, ומספק רשימה ארוכה של טעמים, כשכל אלו הופכים אותו לחלבון מנצח.

אם אתם משתוקק להיכנע לפיתויים, ולאכול עוגיות עם קרם או להתענג על עוגת שוקולד, תדעו שעם דיימטייז עלית אתם יכולים להחליף את העוגה עם שייק חלבון איכותי וטעים!

אז בואו נפרט על המרכיבים שיש במוצר, מה הם יכולים לעשות עבורנו, ונבין ביחד למה אבקת החלבון הזאת נחשבת לאחת היותר טובות שיש בשוק.

מה זה חלבון מי גבינה מבודד?

מה שגורם לחלבון מי גבינה מבודד (איזולט) לבלוט מהצורות האחרות של חלבון מי גבינה הוא תכולת החלבון הטהורה שיש בו. בתהליך הבידוד מוציאים כמה מתוצרי הלוואי המיותרים שיש בחלבון, ומשרים את החומר בחלבון טהור שלעתים קרובות הוא ללא לקטוז, פחמימות וחומרים אחרים שאנחנו נוטים להימנע מהם. התרכובת שאנחנו מקבלים בצורת אבקה, היא הקרובה ביותר לריכוז חלבון טהור שאבקה יכולה להכיל, אשר לרוב מכילה ריכוז חלבון של 75% לפחות. זה הופך אותה לאבקה מצוינת לכל מי שמחפשים "דלק" לצורך בניית השרירים והתאוששות מהירה אחרי האימון.

בידוד מי גבינה לצורת אבקה משפר גם את היכולת של הגוף שלנו לעכל אותה. האבקה מכילה פחות חומרי מילוי, והחלפתם על ידי חלבון עוזרת ליותר חלבון להגיע לאזורים בגוף שלנו שזקוקים לו. הצריכה המופחתת של גלוטמין, פחמימות, ורכיבים אחרים מסוג זה מאפשרת לגוף שלנו להתאים את עצמו לצריכה ולשימוש כשהוא מגיע יחד עם תזונה בריאה.

מה יש בחלבון האיזולט דיימטייז עלית?

הנוסחה שבה משתמשים לייצור המוצר הסופי היא עניין שצריך לבחון בקפידה, בעיקר כשמדובר בחלבון מי גבינה. התווית האחורית במוצר מציגה לנו מרכיבים רבים ושונים, וחשוב להציג את אלו שיכולים להועיל וכמובן גם את אלו שהיינו מעדיפים להימנע מהם (אלא אם כן אין ברירה). תערובת המרכיבים של דיימטייז עלית היא די מאוזנת מבחינת כמות המרכיבים בהם השתמשו כדי לייצר את המוצר הסופי. המוצר מכיל חלב וסויה, מה שהופך אותו למוצר המכיל גלוטן, וזה דבר שצריך לציין עבור כל מי שיש להם רגישות לאחד הרכיבים האלה. אז בואו נפרט כמה מהרכיבים של האבקה הזאת ונדון בחשיבותם.

התובנה העיקרית מהתווית האחורית של אבקת החלבון דיימטייז עלית היא העובדה שהמוצר מכיל טעמים טבעיים. טעמים אלה לא משולבים או מיוצרים באופן כימי, וזה אכן עניין מרכזי בכל הקשור לדאגות בריאותיות. בנוסף, ניתן להבחין שתכולת הסוכר במוצר נמוכה: חברת דיימטייז משתמשת בסוכרלוז וסטוויול גליקוזידים כדי ליצור ממתיק יותר טבעי, דבר השומר על הטעם של האבקה ולא מעלה את הערך הקלורי שלה.

כמו כן, זהו מוצר דל שומן, וכשאנחנו אומרים דל שומן אנחנו מתכוונים שכמעט ואין בו שומן בכלל. תהליך הבידוד עוזר להפחית את החדירה של שומנים לאבקה על ידי הוצאתם בתהליך הייצור. בתהליך הבידוד ניתן להחליף את השומנים בתכולת חלבון טהור, דבר המסייע לך בהתאוששות ובניית השרירים.

לאחר ההחלפה והפיכתם לרכיבים טבעיים, המוצר יכיל מרכיב חיוני: BCAAs. BCAAs, או חומצות אמינו מסועפות, הם החלקים החיוניים בתהליך סינתזת החלבון. הם מוודאים כי צריכת החלבונים והפצתם מתבצעת באופן שווה במוח ובגוף. הם מפרקים אותם במידת הצורך ועוזרים לתהליך בניית השרירים והתאוששותם. אחד ה-BCAA העיקריים הוא לאוצין – אחראי בעיקר להפעלת תהליך הסינתזה. חומצות האמינו המסועפות עובדות ישירות עם החלבונים והשרירים כדי להבטיח שהם "מתודלקים" ומוכנים לתהליך הבנייה וההחלמה. באבקת החלבון דיימטייז עלית אפשר למצוא 5.5 גרם BCAA למנה אחת ו-2.7 גרם לאוצין למנה אחת.

מה הופך את Dymatize Elite למוצר אפקטיבי?

יחס החלבון לכל מנת הגשה במוצר הזה, הוא גבוה מאוד עבור המחיר שאנחנו משלמים. ב-25 גרם חלבון למנה ו-25 מנות לקופסה של 2 ק”ג. דיימטייז עלית מציעה לך תמורה ראויה מאוד עבור הכסף שלך. הסכום מגיע לקצת יותר מ-$1 למנה ואף הרבה פחות בגדלים של 5 ו-10 ק”ג.

תוך שמירה על תמורה מעולה למחיר, האבקה הזאת גם מכילה תרכובת מצוינת של רכיבית. התפקיד העיקרי של האיזולט הוא קידום בניית והתאוששות השרירים. הוא עוזר להוביל לשני התהליכים האלו בצורה מהירה בגלל רמת החלבון הטהורה הגבוהה, דבר המתאים גם למפתחי גוף וגם לתזונה רגילה. הרמה הקלורית הנמוכה יכולה לעזור לשמור על מאזן קלורי שתומך בשריפות שומן או בניית שריר, מה שהופך אותו למקור יעיל למי שמחפש להוריד כמה קילוגרמים. הטעם הטבעי והמרכיבים נהדרים עבור מפתחי גוף בתזונה קפדנית. הוא מכיל מעט מאוד מרכיבים, שרובם ללא תוספים בעיתיים, מה שהופך אותו לתוסף המושלם לתכנון ארוחה קפדנית.

האם הוא קל לערבוב?

בתרכובת החלבון הטהור נעשה שימוש במרכיבים נוספים כדי לשפר את הטעם. ככל שחלבון טהור יותר, כך יש לו פחות טעם. חברת Dymatize עושה עבודה נהדרת בהחדרת טעמים ושמירה על רמת חלבון גבוהה, זו פעולה שקשה להשיג. ניתן לערבב את האבקה ביוגורט, דגני בוקר או ערבוב מזונות אחרים כדי לקבל טעם טוב יותר. הוא לא מכיל טעם רע, פשוט ישנם חומרים שחסרים כדי לתת טעם שונה ומנוגד, שלזה ניתן לצפות בגלל כמות המרכיבים המועילים האחרים המשמשים להרכבת תהליך הבידוד.

ערבובו עם 350 מ"ל מים ומעלה יעניק למוצר טעם תפל יותר. ניתן לערבב עם חלב לקבלת טעם שונה ומנוגד יותר. זה לא נהיה גושי, מכיוון שהוא יותר גרגיר במבנה, דבר התורם לרמות הדחיסות ובצריכה הכללית. עליכם למצוא מה עובד עבורכם בכל הקשור לערבוב המוצר עם מזונות או נוזלים אחרים.

הוא משתלב כמעט עם כל דבר, מה שיעזור לכם למצוא פתרונות רבים.

יתרונות וחסרונות

לכל אבקות חלבון מי גבינה יהיו אלמנטים הגורמים להם להתבלט ויחד עם זאת גם מספר חסרונות. אי אפשר לרצות את כולם ואין דבר כזה חלבון מושלם. אז בואו נפרט כמה מהדברים שאנחנו אוהבים וכמה דברים שיכולנו לחיות גם בלעדיהם:

יתרונות

  • אחד המוצרים עם התמורה הכי טובה למחיר שיש בשוק. עם 25 מנות בקופסה ו-25 גרם חלבון למנה, הופך אותו לאחד ממוצרי החלבון הטובים ביותר שכסף יכול לקנות. בקצב הזה, זה לא ממש משנה מה הטעם שלו, וזאת מהסיבה שהתמורה עולה על כל טעם אפשרי.
  • מבחר גדול של טעמים קלאסיים כמו למשל מקלות וניל או שוקולד, אבל מצד שני גם יכול גם טעמים מיוחדים כמו בעוגיות סוכר. המחיר הזול של המוצר יכול לעזור לכם להתנסות בטעמים השונים – פשוט תזמינו כל פעם טעם אחר.
  • הוא קל לערבוב. הערבוב יכול לעזור לך למצוא אפשרויות שלא חשבתם עליהם אפילו קודם. אתם יכולים לערבב אותו בארוחות או לערבב אותו כדי להכין שייק.
  • רשימת המרכיבים קטנה אך יעילה: פחות סוכרים, פחות שומנים ופחות תוצרי לוואי יוצרים מוצר טבעי יותר. תהליך הבידוד מתקדם בכיוון הנכון, הוא מחליף סוכרים בממתיקים ומוסיף מקום לחלבון טהור יותר.
  • נמצא בשימוש כל קבוצות האוכלוסייה כדי לעזור בכל סוג של תזונה. הוא פועל באופן מהיר, דבר שעוזר לתמוך בשגרת החיים הנמרצת של מפתחי גוף או עוזר להוריד את הקילוגרמים במהירות.

חסרונות

  • יכול להיות שהוא יהיה חסר טעם. כדי להחדיר יותר חלבון טהור במוצר, הצרכן צריך להקריב קצת בעניין הטעם, ותכלס, גם הכנסת רכיבים טבעיים למוצר זו הקרבה של טעם בהרבה מקרים.
  • הוא מכיל חלב וסויה, מה שהופך אותו פחות שימושי לאנשים שמחפשים מוצרים ללא גלוטן.
  • הוא עשיר בכולסטרול, מה שהופך אותו לפחות רלוונטי עבור אנשים ששומרים על מדדי הכולסטרול.
  • הוא כמעט ולא מכיל סיבים תזונתיים או ויטמינים נוספים, ומשאיר אותנו במצב שאנחנו צריך למצוא מזונות או תוספי מזון אחרים כדי לשמור על צריכת הערכים התזונתיים היומית.

דיימטייז עלית: מחשבות אחרונות לסיכום

3 צנצנות של אבקת חלבון דיימטייז עלית

דיימטייז עלית הוא חלבון מי גבינה מבודד נהדר למי שמחפשים לבנות שרירים ולהתאושש במהירות. המוצר עוזר מבחינה הכספית בגלל העלות הנמוכה למנה. התמורה שאתם מקבל מהמוצר כשאתם מחשב את המספרים היא פנומנלית. המעבר למוצר טהור יותר עם רמות מוגברות של חלבונים טובים הוא דבר שעוזר לו להיות ממקום גבוה בכל הנוגע לתחרות בתחום הזה.

8.4 ציון סופי
שורה תחתונה

מדובר באבקת חלבון מי גבינה מצוינת לכל מי שמחפשים תמורה מעולה למחיר, אפקטיביות, וחברה גדולה עם מוניטין מעולה שעומדת מאחורי המוצר. יש בה בעיקר פלוסים, כאשר המינוס העיקרי שלה הוא הטעם שפשוט לא מתאים לכל אחד.

טעם
6
מחיר
10
רכיבים
9
אפקטיביות
9
מתערבב בקלות
8
אבקת חלבון דיימטייז עלית: סקירה מקיפה על Dymatize Elite
אבקת חלבון דיימטייז עלית: סקירה מקיפה על Dymatize Elite
איתן לוי
איתן לוי

איתן לוי הוא דמות פיקטיבית של המומחה הכי גדול בעולם לאורח חיים בריא, תוספי תזונה, ויטמינים, וכל מה שקשור לגוף חזק, בריא ואנרגטי.

דברו איתנו בתגובות

השאירו תגובה

ויטה פלוס
Logo